Aşçılık Eğitimi Kursu

Güzel bir yemek yemek kadar güzel bir yemek yapmak da pek çok kişi tarafından hedeflenmektedir. Her zaman için besinlerimizin en güzel şekillerde yapılmasını isteriz. Tıpkı yaptığımız yemeklerin en iyisi olmasını istememiz gibi. Güzel bir yemek yemek kadar güzel bir yemek yapmak da pek çok kişi tarafından hedeflenmektedir. Her zaman için besinlerimizin en güzel şekillerde yapılmasını isteriz. Tıpkı yaptığımız yemeklerin en iyisi olmasını istememiz gibi. İyi yemek yapmak, mesleğinizi bu alanda ilerletmek ve alanınıza uzmanlaşarak aşçılık unvanına erişmek için yapmanız gereken çok basit: Aşçılık Eğitimi’mizi almanız yeterli. Alanda uzmanlaşmak ve kaliteli yemekleriniz ile hem mesleğinizi icra etmek hem de başkaları tarafından keyifle yenen yemeklerin mimarı olmak istiyorsanız; durmayın ve eğitimimizi alın!

Gelişmiş 0(0 Derecelendirmeler) 0 Kayıtlı Öğrenci English
Oluşturan Online Eğitim Akademi
Son Güncelleme Tarihi Pz, 17-Eyl-2023
+ Daha fazla göster
Kurs Hakkında

Aşçılık Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Aşçılık Eğitimi’nin amacı nedir birlikte inceleyelim. Bu eğitim ile asıl amaçlanan alanında uzman bir aşçı olmanızı ve keyifle yenen bütün yemeklerin baş mimarı olmanızı sağlamaktır. Aşçılık Eğitimi’miz ile hem sizleri meslek sahibi yapıyoruz hem de alanında uzman eğitmenimizden alacağınız bu eğitim sayesinde en kaliteli yemekleri yapabilecek seviyeye gelmenizi destekliyoruz!

Siz de aşçı olmanın hayallerini kuruyorsanız ve alanında uzman bir aşçı olmak istiyorsanız, eğitimimizi alın ve bu fırsatı kaçırmayın!


Aşçılık Eğitimi Ile Kazanımlarınız

Aşçılık Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Mutfak ekipmanlarını öğrenecek ve sterilizasyon dahilinde çalışmaya uyum sağlayacaksınız,
 • Sebze meyvelerin, proteinlerin ve diğer besin türlerinin hangi şartlarda saklanacağını ve nasıl işlemlere tabi tutulması gerektiğini öğreneceksiniz,
 • Yeni sunum teknikleri ve yemek sunum hakkında farklı becerileri geliştireceksiniz,
 • Hem el pratikliği hem lezzet hem de estetik görünüm noktasında yemek üzerine yoğunlaşmayı öğreneceksiniz,
 • Bir aşçıda olması gereken vasıfları ve mesleğin gerektirdiklerini öğrenerek alanınızda uzmanlaşacaksınız,
 • Meslek yeterliliğine sahip olacak ve sertifikanız ile kolaylıkla bu alanda çalışabileceksiniz. 


Aşçılık Eğitimi’nde Farkımız

Aşçılık Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Aşçılık Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Aşçılık eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Aşçılık Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Aşçılık Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Aşçılık eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Aşçılık Kursu sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Aşçılık Eğitimi’nin Yanında Önereceğimiz Eğitimler

Aşçılık Eğitimi’nin yanında önereceğimiz eğitimler hakkında konuşalım. Bu eğitimin yanında mutfak şartlarına uyum ve gıda sektöründe aktif çalışma sergilenebilmesi için Hijyen Belgesi de edinebilirsiniz. Vermiş olduğumuz Hijyen Eğitimi’ne katılım sağlayarak sizlerin de bu belgeye erişmesi mümkün olacak.

Mutfak, son derece stresli ve yorucu bir ortamdır. Bu nedenle Stres Yönetimi Eğitimi veya Tükenmişlik Sendromu Eğitimi bu alanda çalışma sergilerken sizlere son derece yardımcı olacaktır. 


Aşçılık Eğitimi Nedir?

Aşçılık Eğitimi nedir sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitim, aşçı olmanın hayallerini kuran ve bu mesleğe sahip olmak isteyen kişiler tarafından alınmakta olan bir eğitimdir. Aşçılık Eğitimi ile asıl hedeflenen, kişilerin kendilerini mutfak içi gelişim noktasında ilerletmelerini ve iyi bir aşçı olarak bu mesleği kolaylıkla icra etmelerini sağlamaktır. 

Aşçılık Eğitimi alarak siz de mutfağı daha iyi tanıyabilir ve yemeklerinizin lezzetini ve kalitesini artırarak bu alanda öne geçebilirsiniz!


Aşçılık Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Aşçılık Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video Aşçılık Eğitimi’nde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Aşçılık Kursu videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Aşçılık Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Aşçılık Eğitimi’ne kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Bu eğitime dileyen herkesin katılım sağlaması mümkündür. Bunun yanı sıra özellikle şu kişilerin katılımı kişisel gelişim noktasında son derece faydalı olacaktır:

 • Gastronomi öğrencileri,
 • Aşçı olmak isteyenler,
 • Meslekte ilerleme kaydetmek isteyenler.


Aşçılık Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Aşçılık Eğitimi iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Bu eğitim sayesinde mesleki yeterlilik kazanarak aşçı unvanını alabilir ve dilediğiniz restoranda çalışma imkanı edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu sertifika sayesinde kendi işletmenizi de açabilmeniz mümkün!

Ayrıca yatlarda ve farklı pek çok alanda aşçı göreviyle personel olarak çalışmanız da mümkün olacaktır. Eğitimi almanız hâlinde siz de meslek sahibi olabilecek ve farklı çalışma alanlarında çalışabileceksiniz. 


Aşçılık Eğitimi Online Sertifika

Aşçılık Eğitimi online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Aşçılık Kursu derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Aşçılık Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Aşçılık Eğitimi basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Video Aşçılık Eğitimi

Video Aşçılık Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Aşçılık Kursu videolarını izleyebilirler. Aşçılık Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video Aşçılık Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Aşçılık Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.


Aşçılık Eğitimi’nin Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Aşçılık Eğitimi’nin kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Aşçılık Eğitimi’nin kurumlara faydası şunlardır:

 • Alanında uzmanlaşmış aşçılarla çalışmanızı sağlar
 • Yetkinliği kanıtlanmış çalışanlarınız ile lezzetli yemeklerin baş mimarı olarak anılabilirsiniz
 • Aşçılık alanında ivme kazanır ve özellikle gıda üzerine olan işletmelerinizde başarıyı yakalarsınız
 • Aşçılarınızın müşteri memnuniyetini sağlaması sayesinde müşteri sadakati kazanabilirsiniz.


Aşçılık Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Aşçılık Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Aşçılık Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Aşçılık Eğitimi başvuru formu açılacaktır. Aşçılık Kursu başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Aşçılık Eğitimi için size ulaşacaktır.


Aşçılık Eğitimi Fiyatları

Aşçılık Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Aşçılık eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Aşçılık Eğitimi ücretini etkilemektedir. Aşçılık Kursu fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Aşçılık Eğitimi Sınavı

Aşçılık Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Aşçılık Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Aşçılık Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavı geçtikten sonra Aşçılık Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Aşçılık Kursu sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Ne Öğreneceğim?

 • Mutfak ekipmanlarını öğrenecek ve sterilizasyon dahilinde çalışmaya uyum sağlayacaksınız,
 • Sebze meyvelerin, proteinlerin ve diğer besin türlerinin hangi şartlarda saklanacağını ve nasıl işlemlere tabi tutulması gerektiğini öğreneceksiniz,
 • Yeni sunum teknikleri ve yemek sunum hakkında farklı becerileri geliştireceksiniz,
 • Hem el pratikliği hem lezzet hem de estetik görünüm noktasında yemek üzerine yoğunlaşmayı öğreneceksiniz,
 • Bir aşçıda olması gereken vasıfları ve mesleğin gerektirdiklerini öğrenerek alanınızda uzmanlaşacaksınız,
 • Meslek yeterliliğine sahip olacak ve sertifikanız ile kolaylıkla bu alanda çalışabileceksiniz.
Gereksinimler
 • En az okur-yazar olanlar katılabilir.
 • Yaş sınırlaması yoktur.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Dileyen herkes, herhangi bir ön şart olmaksızın Aşçılık Eğitimi Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.
Kurs içeriği
0 Ders 00:00:00 Saat
+ Daha fazla göster
Benzer Kurslar
Eğitmen Hakkında

Online Eğitim Akademi

E-Devlet Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Uluslararası Mesleki Eğitim Belgesi , Meb Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Üniversite Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , E-Devlette Sorgulanabilir Sertifikalar , Mesleki Eğitim Kursları

4 Değerlendirme | 30 Öğrenciler | 19 Kurslar
Öğrenci Geri Bildirimi
0
0 Değerlendirme
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Değerlendirme

1000 ₺ 550 ₺
Bu Kursun İçeriği:
Telefon
WhatsApp