Diş Hekimi Asistanlığı Belgesi

Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitim Programı ile meslek edinmek, sahip olacağınız sertifikalarla iş mülakatlarında ön plana çıkacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın! Diş hekimleri ve diş polikliniklerinin çoğalmasıyla diş hekimi asistanlarına olan ihtiyaç artmıştır. İhtiyacı gidermek için çeşitli kurslar verilmektedir. Biz sizler için uzman eğitmenlerimizle Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu açtık. Eğitimin içeriği en güncel uygulamalar ve en yeni bilgilerle hazırlanmıştır. Üstelik eğitimimiz 3D animasyondur. Yani öğrenirken eğleneceksiniz. Böylece daha kalıcı bir şekilde öğreneceksiniz. Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitim Programı ile meslek edinmek, sahip olacağınız sertifikalarla iş mülakatlarında ön plana çıkacaksınız. Bu fırsatı kaçırmayın!

Basit 0(0 Derecelendirmeler) 0 Kayıtlı Öğrenci Turkce
Oluşturan Online Eğitim Akademi
Son Güncelleme Tarihi Pz, 17-Eyl-2023
+ Daha fazla göster
Kurs Hakkında

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’nun Amacı Nedir?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’nun amacı nedir birlikte inceleyelim. Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi’nin amacı, diş hekimi olmak isteyen katılımcılara mesleki eğitim vermek ve ardından yetkinliğini sertifika ile belgelendirmektedir. 

Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’nın amacı, katılımcıların meslek edinerek diş hekimi asistanı olmalarına ve iş bulmalarına yardımcı olmaktır. 


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Ile Kazanımlarınız

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Diş hekimliği asistanlığı ile ilgili geniş kapsamlı bilgilenmeye sahip olacaksınız.
 • Diş hekimi ofisleri ya da diş polikliniklerini nasıl idare edeceğinizi öğreneceksiniz.
 • Güncel ve yeni uygulamaları öğreneceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak.
 • Hepsi ve daha fazlası Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimimizde!


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’nda Farkımız

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’nda farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Alanında uzman Diş Hekimliği Asistanı eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’nda güncelleme yapıyoruz.
 • Diş Hekimliği Asistanı eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Diş Hekimi Asistanlığı Eğitimi sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitim Programının Yanında Önereceğimiz Eğitimler

Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitim Programının yanında önereceğimiz eğitimler hakkında konuşalım. Diş Hekimi Asistanı olduğunuzda alanınız ile ilgili çalışacaksınız. Hastaları karşılayacak, hem onlarla ilgilenecek hem de kurumunuzu temsil edeceksiniz. 

Dolayısıyla misafir ve hastalarla olan iletişiminiz profesyonel bir seviyede olmalıdır. Kurumsal İletişim Eğitimi bu noktada ihtiyacınız olan bilgiyi size sunacaktır.

Diğer taraftan misafir ve hastalarla uğraşmak sizi fazlasıyla gerebilir. Bu gerginlikten kurtulmak için yine profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olacak. Bu noktada da Stres Yönetimi Eğitimi stresten kurtulmanıza ve stresi olumlu olarak kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Son olarak bazı talihsiz olaylar ve sıkıntılar da yaşanabilir. Böyle durumlarda öfkenizi kontrol edebilmelisiniz. Öfke kontrolü maalesef zor bir süreçtir. 

Profesyonel bir biçimde yaklaşım sergilemek kolay değildir.  Öfke Kontrolü Eğitimi bu noktada size profesyonel bir destek sağlayacaktır.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Nedir?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu nedir sorusunu cevaplandıralım.  Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi, diş hekimlerinin muayenelerinde ya da polikliniklerde asistan olarak çalışmak isteyen katılımcıları yetiştirmektedir. Eğitim sonunda sertifikalandırarak iş bulmalarına vesile olmaktadır.

Diş hekimi asistanlığın aranan alanlarından biridir. Bu alanda çalışmak isteyen katılımlar, programımıza katılarak ağız ve diş sağlığı üzerine çalışan hekimlere asistanlık yapabilmektedirler. Diş hekimi asistanlarının neler yaptığı ve nasıl çalıştığı noktasında kapsamlı bir eğitim alacaksınız. Rahatlıkla iş bulup çalışabileceksiniz. 

Eğitim Kutusu sertifikaları Topkapı Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile ortak çalışmaktadır. Sertifikalarımız üniversite onaylıdır. Dolayısıyla sahip olduğunu sertifika eğitim aldığınızı ve yetkinliğinizi belgelendirmektedir.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Gereksinimleri Nelerdir?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’na Kimler Katılmalı?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’na kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Dileyen herkes, herhangi bir ön şart olmaksızın o Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu İş Olanakları Nelerdir?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’nı tamamladığınızda özel ve resmi diş hekimliklerinde, polikliniklerde çalışabilirsiniz.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Online Sertifika

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu online sertifika sahibi olmak için Kursu tamamlamanız gerekmektedir. Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Sertifikası Ne İşe Yarar?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı sertifikası, sizin diş hekimi asistanı olduğunuzu belgelendirmektedir.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi sertifikasıyla diş hekimi asistanı olarak çalışabilirsiniz.


Video Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu

Video Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi videolarını izleyebilirler. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi’nin bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Uzaktan eğitim sistemi katılımcılara önemli avantajlar sağlamaktadır. Online eğitim konfor alanınızdan çıkmadan eğitim almanıza ve zaman yönetiminizi kendinizin yapmasına olanak vermektedir. Uzaktan eğitimde eğitim başlangıç ve bitiş tarihi kesinlikle yoktur. Eğitime istediğiniz zaman başlayabilir, istediğiniz zaman bırakabilir, istediğiniz zaman bıraktığınız yerden ders videoları izlemeye devam edebilirsiniz.

Sisteme için ad soyadı TC ile çok rahat bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra öğrenci portalına ulaşmış olacaksınız. Ardından istediğiniz eğitimi sepetinize ekleyerek ister EFT/HAVALE, ister kredi kartı, ister elden taksitli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak eğitimlerinize devam edebilirsiniz.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’nun Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’nun kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’nın kurumlara faydası eğitimi tamamlayan katılımcılarımızın CV’lerine sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’na Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu’na kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’na başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı başvuru formu açılacaktır. 

Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi için size ulaşacaktır.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Fiyatları

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu fiyatları, Kursu veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Diş Hekimliği Asistanlığı eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı ücretini etkilemektedir. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu Sınavı

Diş Hekimliği Asistanlığı Kursu sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde yetmişini doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Aynı iş günü içerisinde kargo şirketine sertifikanız hazırlanarak verilir. Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Ne Öğreneceğim?

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimi’ni sunuyoruz.
 • Diş hekimliği asistanlığı ile ilgili geniş kapsamlı bilgilenmeye sahip olacaksınız.
 • Diş hekimi ofisleri ya da diş polikliniklerini nasıl idare edeceğinizi öğreneceksiniz.
 • Güncel ve yeni uygulamaları öğreneceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracak.
 • Hepsi ve daha fazlası Diş Hekimliği Asistanlığı Eğitimimizde!
Gereksinimler
 • En az okur-yazar olanlar katılabilir.
 • Yaş sınırlaması yoktur.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Dileyen herkes, herhangi bir ön şart olmaksızın o Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.
Kurs içeriği
0 Ders 00:00:00 Saat
+ Daha fazla göster
Benzer Kurslar
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Pz, 17-Eyl-2023
0 0 1000 ₺ 450 ₺
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Pz, 17-Eyl-2023
0 0 1000 ₺ 450 ₺
00:00:00 Saat
Güncellenmiş Pz, 17-Eyl-2023
0 0 1000 ₺ 450 ₺
Eğitmen Hakkında

Online Eğitim Akademi

E-Devlet Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Uluslararası Mesleki Eğitim Belgesi , Meb Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Üniversite Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , E-Devlette Sorgulanabilir Sertifikalar , Mesleki Eğitim Kursları

4 Değerlendirme | 33 Öğrenciler | 19 Kurslar
Öğrenci Geri Bildirimi
0
0 Değerlendirme
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Değerlendirme

1000 ₺ 450 ₺
Bu Kursun İçeriği:
Telefon
WhatsApp