Emlak Danışmanlığı Eğitimi Belgesi

Ülkemiz inşaat ve emlak alanında oldukça gelişmektedir. Özellikle emlakçılık ve emlak danışmanlığı önemli mesleklerden biri haline gelmiştir. Emlak danışmanı olmak isteyen bireyler, emlak danışmanlığı eğitimlerine katılmaktadır. Ülkemiz inşaat ve emlak alanında oldukça gelişmektedir. Özellikle emlakçılık ve emlak danışmanlığı önemli mesleklerden biri haline gelmiştir. Emlak danışmanı olmak isteyen bireyler, emlak danışmanlığı eğitimlerine katılmaktadır. Emlak danışmanı olmak isteyen katılımcılarımızın taleplerini karşılamak adına Emlak Danışmanlığı Kursu açtık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriklerini hazırladığı adına Emlak Danışmanlığı Sertifika Programımız ile en güncel ve en yeni bilgileri edineceksiniz. Eğitmenimiz aktif olarak bu işi yapmakta ve mesleğin tüm inceliklerini bilmektedir. Bu bilgileri kursiyerlerimize aktaracaktır. Bu fırsatı kaçırmayın, mesleğiniz olsun!

Gelişmiş 0(0 Derecelendirmeler) 0 Kayıtlı Öğrenci Turkce
Oluşturan Online Eğitim Akademi
Son Güncelleme Tarihi Çrş, 22-Şbt-2023
+ Daha fazla göster
Kurs Hakkında

Eğitime Genel Bakış

Ülkemiz inşaat ve emlak alanında oldukça gelişmektedir. Özellikle emlakçılık ve emlak danışmanlığı önemli mesleklerden biri haline gelmiştir. Emlak danışmanı olmak isteyen bireyler, emlak danışmanlığı eğitimlerine katılmaktadır.


Ülkemiz inşaat ve emlak alanında oldukça gelişmektedir. Özellikle emlakçılık ve emlak danışmanlığı önemli mesleklerden biri haline gelmiştir. Emlak danışmanı olmak isteyen bireyler, emlak danışmanlığı eğitimlerine katılmaktadır.

Emlak danışmanı olmak isteyen katılımcılarımızın taleplerini karşılamak adına Emlak Danışmanlığı Kursu açtık. Alanında uzman eğitmenimizin içeriklerini hazırladığı adına Emlak Danışmanlığı Sertifika Programımız ile en güncel ve en yeni bilgileri edineceksiniz. 

Eğitmenimiz aktif olarak bu işi yapmakta ve mesleğin tüm inceliklerini bilmektedir. Bu bilgileri kursiyerlerimize aktaracaktır. Bu fırsatı kaçırmayın, mesleğiniz olsun!


Emlak Danışmanlığı Kursu’nun Amacı Nedir?

Emlak Danışmanlığı Kursu’nun amacı nedir birlikte inceleyelim. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’nın amacı, katılımcılara emlakçılık mesleğini edindirmektedir. Çünkü emlak danışmanlarına olan ihtiyaç son yıllarda oldukça artmıştır.

Emlak Danışmanlığı eğitim programımıza oldukça talep almaktayız. Çünkü katılımcılarımız üniversite onaylı, e devlet görünür, uluslararası akredite sertifika sahibi olduktan sonra mesleklerini yapabilmektedirler. Emlak danışmanlığı sertifikası katılımcılarımızın yetkinliğini belgelendirmektedir.


Emlak Danışmanlığı Kursu Ile Kazanımlarınız

Emlak Danışmanlığı Kursu ile kazanımlarınız şunlardır:

 • Emlak danışmanı olacaksınız.
 • Gayrimenkullerin danışmanlığının tüm inceliklerini öğreneceksiniz.
 • Tapu sicili, alım satım gibi işlemleri öğreneceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalarla mesleğinizi yapabileceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Emlak Danışmanlığı Sertifika Programımızda!


Emlak Danışmanlığı Kursu’nda Farkımız

Emlak Danışmanlığı Kursu’nda farkımız şunlardır:

 • Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Emlak Danışmanlığı Eğitimi’ne sunuyoruz.
 • Alanında uzman Emlak Danışmanı eğitmeni ile çalışıyoruz.
 • Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’na 7/24 erişim sağlıyoruz.
 • Gelişmelere uygun olarak Emlak Danışmanlığı Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.
 • Emlak Danışmanı eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.
 • Üniversite onaylı, e devlet sorgulanabilir, uluslararası akredite Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikaları veriyoruz.
 • Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Emlak Danışmanlığı Kursu’nun Yanında Önereceğimiz Eğitimler

Emlak Danışmanlığı Kursu’nun yanında önereceğimiz eğitimler hakkında konuşalım. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı bir meslek edindirme kursudur. Kursu bitiren katılımcılar sahip oldukları sertifikalarla mesleklerini icra etmeye başlar. Emlak Danışmanlığı gibi diğer meslek kurslarımızı ilgili linke tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

Son dönemde en çok ihtiyaç duyulan meslekler arasında Tıbbi sekreterlik de vardır. Özel hastanelerin çoğalması, özel hastanelerden devlet hastanelerine geçiş, yurtdışı olanakları tıbbi sekreterlere olan talebi artırmıştır. Tıbbi Sekreterlik Kursu ile kendinize yeni bir meslek edinebilirsiniz. İster yurtiçi ister yurtdışı çalışma koşullarından yararlanabilirsiniz.

Günümüzde bir diğer ihtiyaç duyulan kişiler ise hasta ve yaşlı bakıcılardır. Hem özel veya resmi hastanelerde hem de polikliniklerde hasta bakıcılar yoğun olarak istihdam edilmektedirler. Yaşlı bakıcılar ise huzur evlerinde veya evde özel olarak bakım hizmetlerini yürütmektedirler. Hasta Bakıcı Ve Yaşlı Bakım Sertifikası Programı ile siz de meslek edinebilir, bu alanda iş bularak çalışabilirsiniz.

Bir diğer yoğun talep gören meslek ise eczane asistanlığıdır. Eczane Yardımcılığı Kursu, eczane asistanları yetiştirmek ve belgelendirmek için oluşturulmuştur. Eczane yardımcısı olarak çalışmak isterseniz bu programa katılım sağlayabilirsiniz.


Emlak Danışmanlığı Kursu Nedir?

Emlak Danışmanlığı Kursu nedir sorusunu cevaplandıralım. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı, emlakçılık yapmak isteyen katılımcıların, alana ve mesleğe uygun olarak yetiştirilmesi ve belgelendirilmesidir. Katılımcılarım emlakçılık mesleği ile ilgili bilgi sahibi olmaları, emlakçılığı meslek edinmeleri ve sertifikalarıyla bu alanda çalışmalarını sağlamaktadır.

Emlak Danışmanlığı Eğitimi katılımcıların mesleki temel bilgilerini öğrenmelerinin yanında mesleki kavramları da öğrenmeleri için uzman eğitmenimiz tarafından hazırlanmıştır. Burada hemen vurgulamalıyız ki Emlak Danışmanlığı eğitim programımız bir sertifikasyon programıdır. Yetki belgesi verme izni yoktur. Emlak Danışmanlığı yetki belgesi için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilen belgelendirme kuruluşuna başvuru yapmanız gerekmektedir.

Unutulmamalıdır ki emlak danışmanı halkla ilişkilerde de olduğu gibi doğru iletişim kurmalı ve ikna kabiliyetine sahip olmalıdır. Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerle Emlak Danışmanlığı Eğitimimizi iletişim, satış ve ikna gibi konularla desteklemekteyiz.


Emlak Danışmanlığı Kursu Gereksinimleri Nelerdir?

Emlak Danışmanlığı Kursu gereksinimleri nelerdir hep birlikte keşfetmeye devam edelim. Video Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’nda akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaza sahip olmanız ve ağ bağlantınız olması gerekmektedir. Öğrenci portalında açılacak olan Emlak Danışmanlığı Eğitimi videolarını izleyerek eğitime katılabilirsiniz.


Emlak Danışmanlığı Kursu’na Kimler Katılmalı?

Emlak Danışmanlığı Kursu’na kimler katılmalı sorusunu cevaplandıralım. Emlak Danışmanlığını meslek edinmek, kariyerine emlak danışmanı olarak devam etmek isteyen herkes, herhangi bir şart aranmaksızın Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.


Emlak Danışmanlığı Kursu İş Olanakları Nelerdir?

Emlak Danışmanlığı Kursu iş olanakları nelerdir hep birlikte keşfedelim. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’nı tamamladıktan sonra emlak ofislerinde çalışabilirsiniz. Dilerseniz bireysel olarak danışmanlık alabilirsiniz.


Emlak Danışmanlığı Kursu Online Sertifika

Emlak Danışmanlığı Kursu online sertifika sahibi olmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı derslerini tamamladıktan sonra eğitim bitirme sınavına girebilirsiniz. Sınavdan sonra online Emlak Danışmanlığı Eğitimi sertifikalarınızı alabilirsiniz. 

Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı basılı sertifikalarınız, kargo ile adresinize teslim edilecektir.


Emlak Danışmanlığı Kursu Sertifikası Ne İşe Yarar?

Emlak Danışmanlığı Kursu sertifikası ne işe yarar hep birlikte inceleyelim. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikası emlak danışmanlığı yapabileceğinizi ve bu alanda yetkinliğinizin olduğunu belgelendirmektedir.


Emlak Danışmanlığı Kursu Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Emlak Danışmanlığı Kursu sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz sorusunu cevaplandıralım. Emlak Danışmanlığı Eğitimi sertifikasıyla emlak ofislerine iş başvurusu yapabilirsiniz.


Video Emlak Danışmanlığı Kursu

Video Emlak Danışmanlığı Kursu, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı videolarını izleyebilirler. Emlak Danışmanlığı Eğitimi videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. 

Video Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’nın bir diğer avantajı, katılımcılarımızın eğitime istediğiniz yerden katılabilmeleridir. Katılımcılarımızın Emlak Danışmanlığı Eğitimi videolarına ulaşmak için herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmaları yeterlidir.

Uzaktan eğitim internet üzerinden ders videolarının izlenmesiyle sürdürülmektedir. Online eğitim sisteminin size pek çok faydası vardır. Öncelikle konfor alanınızdan çıkmadan derslere devam edebilirsiniz. 

Gün içerisinde yoğun trafikten dolayı işe gitme derdi, iş stresi ve yoğunluğu, akşam tekrar eve dönebilme derdi, yeme-içme işleri derken oldukça yoğunsunuz. Bu yoğunluk arasında sınıf içi eğitime gitmek ya da tek dinlenme alanınız olan hafta sonunu sınıf içi eğitime ayırmak sizlere zor gelmektedir. Uzaktan eğitim sistemi bu gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

İstediğiniz yer ve mekândan, konfor alanınızdan çıkmadan eğitimlerinize devam edebilirsiniz. Ders kaçırma sorunu yaşamayacaksınız. İstediğiniz zaman eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Unuttuğunuz yerlere tekrar tekrar dönebileceksiniz. 

Yeme-içme gibi ekstra masraflardan kurtulacaksınız. Uzaktan eğitim sizin rahatınız için tasarlanmış ve sizi düşünen en verimli eğitim sistemidir.


Emlak Danışmanlığı Kursu’nun Kurumlar İçin Faydaları Nelerdir?

Emlak Danışmanlığı Kursu’nun kurumlar için faydaları nelerdir sorusunu cevaplandıralım. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı’nın kurumlara faydası şunlardır:

 • Çalışanlarınızın yetkinliğini artırabilirsiniz.
 • Satışlarınızın grafik eğrisini yukarı çekebilirsiniz.
 • Programı tamamlayan ve sertifikasyon süreci tamamlanan katılımcılarımızın CV’lerine sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Böylece yetkin kişileri işe alım yaparsınız.


Emlak Danışmanlığı Kursu’na Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Emlak Danışmanlığı Kursu’na kurumsal başvuru nasıl yapılır hep birlikte inceleyelim. Emlak Danışmanlığı Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladığınızda Emlak Danışmanlığı Eğitimi başvuru formu açılacaktır. 

Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı başvuru formunu doldurunuz. Satış temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından Emlak Danışmanlığı Eğitimi için size ulaşacaktır.


Emlak Danışmanlığı Kursu Fiyatları

Emlak Danışmanlığı Kursu fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan Emlak Danışmanlığı eğitmeninin bilgisi burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da Emlak Danışmanlığı Eğitimi ücretini etkilemektedir. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Emlak Danışmanlığı Kursu Sınavı

Emlak Danışmanlığı Kursu sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı sınavını geçmek için soruların yüzde ellisine, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumda Emlak Danışmanlığı Eğitimi sınavını tekrarlama şansınız bulunmaktadır. 

Sınavı geçtikten sonra Emlak Danışmanlığı Eğitimi sertifikalarınız için başvuru yapabilirsiniz. Emlak Danışmanlığı Sertifika Programı sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargo ile iletilecektir.

Ne Öğreneceğim?

 • Emlak danışmanı olacaksınız.
 • Gayrimenkullerin danışmanlığının tüm inceliklerini öğreneceksiniz.
 • Tapu sicili, alım satım gibi işlemleri öğreneceksiniz.
 • Sahip olduğunuz sertifikalarla mesleğinizi yapabileceksiniz.
 • Hepsi ve daha fazlası Emlak Danışmanlığı Sertifika Programımızda!
Gereksinimler
Kurs içeriği
0 Ders 00:00:00 Saat
+ Daha fazla göster
Benzer Kurslar
00:00:00 Saat
0 0 0 ₺
Eğitmen Hakkında

Online Eğitim Akademi

E-Devlet Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Uluslararası Mesleki Eğitim Belgesi , Meb Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Üniversite Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , E-Devlette Sorgulanabilir Sertifikalar , Mesleki Eğitim Kursları

6 Değerlendirme | 50 Öğrenciler | 19 Kurslar
Öğrenci Geri Bildirimi
0
0 Değerlendirme
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Değerlendirme

1000 ₺ 500 ₺
Bu Kursun İçeriği:
Telefon
WhatsApp