İlk Yardım Kursu

Temel İlk yardım, bilinçsizce uygulandığında kötü sonuçlara sebep olabiliyor. Bireyler, kaza ya da olay sonrasında yaralılara nasıl müdahale edilmesi gerektiğini bilmelidir... İlk yardım, bilinçsizce uygulandığında kötü sonuçlara sebep olabiliyor. Bireyler, kaza ya da olay sonrasında yaralılara nasıl müdahale edilmesi gerektiğini bilmelidir. Her bir birey ise yaralılara müdahale sırasında neler yapılmaması gerektiğini çok iyi bilmelidir. Çünkü tek bir yanlış müdahale, ölümle ya da sakat kalmayla sonuçlanabilir. Bu nedenle her bir birey, kaza ya da olay sonrası Temel İlk Yardım yapmaya çalışanları, olası yanlışlarına karşı uyarabilecek bilgiye sahip olmalıdır. Evinizde, yürüdüğünüz sokakta, işinizde karşılaştığınız kazalarla başa çıkmak isterseniz sizi de Temel İlk Yardım Eğitimimize bekleriz.

Basit 0(0 Derecelendirmeler) 0 Kayıtlı Öğrenci Turkce
Oluşturan Online Eğitim Akademi
Son Güncelleme Tarihi Pzt, 12-Ara-2022
+ Daha fazla göster
Kurs Hakkında

Temel İlk Yardım Eğitimi Amacı Nedir?

Temel İlk Yardım Eğitimi amacı nedir hep birlikte keşfedelim. Temel İlk Yardım Eğitimi, meydana gelen kaza ve olay sonrası neler yapılması gerektiğini aktarmaktadır. Daha da önemlisi, nelerin yanlış uygulamalar olduğu ve nelere yol açtığı hakkında katılımcıları bilgilendirmektir. 


Temel İlk Yardım Eğitimi Ile Kazanımlarınız

Temel İlk Yardım Eğitimi ile kazanımlarınız şunlardır:

İlk yardım ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız.

İlk yardım sertifikası alacaksınız.

Kaza ve olay esnasında ne yapmanız ve yapmamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Doğru müdahalelerle yaralıları kurtaracaksınız.

İş yeri kazalarında yaralanan arkadaşlarınıza yardımcı olacaksınız.


Temel İlk Yardım Eğitimi’nde Farkımız

Temel İlk Yardım Eğitimi’nde farkımız şunlardır:

Güncel ve yeni bilgilerden oluşan en kapsamlı Temel İlk Yardım Eğitimi’ni sunuyoruz.

Alanında uzman Temel İlk Yardım eğitmeni ile çalışıyoruz.

Temel İlk Yardım Eğitimi’ne 7/24 erişim sağlıyoruz.

Gelişmelere uygun olarak Temel İlk Yardım Eğitimi’nde güncelleme yapıyoruz.

İlk Yardım eğitmeninden danışmanlık almanızı sağlıyoruz.

Üniversite onaylı, e-Devlet’te sorgulanabilir, uluslararası akredite Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası veriyoruz.

Sistemimize yüklediğiniz CV’nizi, tamamladığınız eğitimle ilgili ya da ihtiyaca yönelik olarak kurumlarla paylaşıyoruz.


Temel İlk Yardım Eğitimi Nedir?

Temel İlk Yardım Eğitimi nedir şimdi de bu soruyu cevaplandıralım. Temel İlk Yardım Kursu, meydana gelen kaza ya da olaylarda varsa yaralılara nasıl yardım edileceğini anlatır. Temel İlk Yardım ile ilgili uygulamaları aktarır. 


Temel İlk Yardım Eğitimi Gereksinimleri Nelerdir?

Temel İlk Yardım Eğitimi gereksinimleri nelerdir hep birlikte inceleyelim. Video online Temel İlk Yardım Eğitimi için akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi cihazlardan birine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun dışında bir ağ bağlantısına sahip olmalısınız. Video online eğitimlerde kendi zaman yönetiminizi kendiniz yapabilirsiniz. Derslere istediğiniz zaman ve istediğiniz mekândan katılım sağlayabilirsiniz. Dersi yarım bıraktığınızda “kaldığın yerden devam et” seçeneğini kullanabilirsiniz.


Temel İlk Yardım Eğitimi’ne Kimler Katılmalı?

Temel İlk Yardım Eğitimi’ne kimler katılmalı hep birlikte öğrenelim. İsteyen herkes Temel İlk Yardım Eğitimi’ne katılabilir. Bunun bir vatandaşlık görevi olduğunu hatırlatmak yerinde olacaktır. 


Temel İlk Yardım Eğitimi İş Olanakları Nelerdir?

Temel İlk Yardım Eğitimi iş olanakları nelerdir keşfedelim. Temel İlk Yardım Eğitimi’nin doğrudan bir iş olanağı yoktur. Ancak iş başvurularınızda yapacağınız işe göre Temel İlk Yardım sertifikası istenebilir. Kurumlar iş ilanlarına tercihen ibaresi ile Temel İlk Yardım Kursu sertifikasını şart koyabilir. Bu durumlarda sahip olduğunuz sertifikalar sizi bir adım öne çıkaracaktır.


Temel İlk Yardım Eğitimi Online Sertifika

Temel İlk Yardım Eğitimi Online Sertifika almaya hak kazanmak için eğitimi tamamlamanız gerekmektedir. Eğitimi tamamladığınızda eğitim bitirme sınavına gireceksiniz. Bu sınavdaki soruların en az yüzde ellisini, yani yarısını doğru cevaplandırmanız gerekmektedir. 100 TL üzerindeki eğitimlerde online sertifika alma imkanı vardır.


Basılı sertifikalarınız ise vermiş olduğunuz adrese kargo ile teslim edilmektedir. Kargo ile gelecek basılı sertifikalarınız şunlardır:

Uluslararası akredite Eğitim Kutusu Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası

Üniversite onaylı Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası


Temel İlk Yardım Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası ne işe yarar birlikte inceleyelim. Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası ile Temel İlk Yardım bilginizi belgelendirmiş olursunuz. 


Temel İlk Yardım Eğitimi Sertifikasıyla Ne İş Yapabilirsiniz?

Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikasıyla ne iş yapabilirsiniz beraber keşfedelim. Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası doğrudan iş sağlamamaktadır. Ancak iş yerinizde sizden Temel İlk Yardım Eğitimi sertifikası istendiğinde Temel İlk Yardım bilginizi almış olduğunuz sertifikanızla belgelendirebilirsiniz.  


Video Online Temel İlk Yardım Eğitimi

Video Online Temel İlk Yardım Eğitimi, kendi zaman yönetimini kendi yapmak isteyen katılımcılarımızın tercih ettiği eğitim modelidir. Katılımcılarımız, istedikleri herhangi bir anda eğitime katılabilmektedirler. Videoları yarım bıraktıklarında, kaldıkları yerden devam edebilmektedirler. Video online Temel İlk Yardım Eğitimi’nin bir diğer avantajı, eğitime istediğiniz yerden katılabilmenizdir. Herhangi akıllı bir cihaza ve ağ bağlantısına sahip olmanız yeterlidir.


Kurumlar İçin Temel İlk Yardım Eğitimi’nin Faydaları Nelerdir?

Kurumlar için Temel İlk Yardım Eğitimi’nin faydaları nelerdir birlikte keşfedelim. Kazalar ve olumsuz olaylar her an gerçekleşebilmektedir. Böyle durumlarda nasıl davranılması gerektiğini bilmek yaralıları kurtarmak adına çok önemlidir. Özellikle iş yerlerinde sık sık iş kazaları meydana gelmektedir. Bu nedenle kurum çalışanlarının Temel İlk Yardım bilmesi önemlidir. 


Kurumlar İçin Temel İlk Yardım Eğitimi’ne Kurumsal Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumlar için Temel İlk Yardım Eğitimi’ne kurumsal başvuru nasıl yapılır inceleyelim. Kurumsal Temel İlk Yardım Eğitimi’ne başvurunuzu eğitim sayfasından yapabilirsiniz. Başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan formu doldurunuz. Müşteri temsilcileri, iletmiş olduğunuz iletişim numarasından sizlere ulaşacaktır.


Temel İlk Yardım Eğitimi Fiyatları

Temel İlk Yardım Eğitimi fiyatları, eğitimi veren eğitim kurumuna göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle eğitimi verecek olan eğitmenin yetkinliği burada çok önemlidir. Bunun dışında sunulan diğer imkânlar da eğitim ücretini etkilemektedir. Temel İlk Yardım Eğitimi ücretini etkileyen bir diğer faktör ise eğitim sonunda sertifika verilip verilmemesidir.


Temel İlk Yardım Eğitimi Sınavı

Temel İlk Yardım Eğitimi sınavı, sertifika alamaya hak kazanmak için geçilmelidir. Temel İlk Yardım Eğitimi sınavını geçmek için soruların yüzde ellisini, yani en az yarısına doğru cevap vermelisiniz. Sınavda başarılı olamamanız durumdan sınavı tekrarlama şansınız bulunmaktadır. Sınavınızı geçtikten sonra sertifika için başvuru yapabilirsiniz. Sertifikalarınız sisteme tanımladığınız adresinize kargı ile iletilecektir. 

Ne Öğreneceğim?

 • İlk yardım ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız.
 • İlk yardım sertifikası alacaksınız.
 • Kaza ve olay esnasında ne yapmanız ve yapmamanız gerektiğini öğreneceksiniz.
 • Doğru müdahalelerle yaralıları kurtaracaksınız.
 • İş yeri kazalarında yaralanan arkadaşlarınıza yardımcı olacaksınız.
Gereksinimler
 • En az okur-yazar olanlar katılabilir.
 • Yaş sınırlaması yoktur.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Dileyen herkes, herhangi bir ön şart olmaksızın İlk Yardım Eğitimi Sertifika Programı’na katılım sağlayabilir.
Kurs içeriği
0 Ders 00:00:00 Saat
+ Daha fazla göster
Benzer Kurslar
Eğitmen Hakkında

Online Eğitim Akademi

E-Devlet Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Uluslararası Mesleki Eğitim Belgesi , Meb Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , Üniversite Onaylı Mesleki Eğitim Belgesi , E-Devlette Sorgulanabilir Sertifikalar , Mesleki Eğitim Kursları

4 Değerlendirme | 33 Öğrenciler | 19 Kurslar
Öğrenci Geri Bildirimi
0
0 Değerlendirme
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)
 • (0)

Değerlendirme

750 ₺ 500 ₺
Bu Kursun İçeriği:
Telefon
WhatsApp