Online Eğitim Akademi, yaşın ne olursa olsun, dünyanın neresinde olursan ol, kendini geliştirmek istediğin sürece sana yazılım, tasarım, mobil uygulama geliştirme, 3D animasyon ve modelleme, kişisel gelişim gibi profesyonel iş yaşamında ya da günlük yaşamında ihtiyacın olan konularda kullanabileceğin bilgi ve yetkinlikleri kazandırmayı hedefler. 

 

Kariyer hedeflerine ulaşmak için profesyonellerden oluşan ekibimizin yer aldığı Online Eğitim Akademi topluluğunun bir parçası ol...


11

Online Eğitim Akademi ile Kendini Sürekli Geliştir

Online Eğitim Akademi, üyelerine sürekli kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunar. Online Eğitim Akademi’ye üye olduğun andan itibaren günlük hayatın ve iş hayatının gerektirdiği konularla ilgili eğitimlere erişim sağlayıp, kendini sürekli geliştirebilirsin.

2

Online Eğitim Akademiye’ye Her Yerden Ulaş

Günün 24 saati internetin olduğu her yerden sisteme giriş yapabilir ve eğitim setlerine kaldığın yerden devam edebilirsin.

3

Online Eğitim Akademi ile Sürekli Güncel Kal

Alanında uzman eğitmenlerimiz sana en güncel ve en yeni bilgileri sunmak için gece gündüz çalışır. En güncel eğitimleri onlineegitimakademi.com’da her zaman bulabilirsin.

4

Online Eğitim Akademi’de Konusunda Uzman Eğitmenlerle Deneyim Elde Et

Ekibimiz senin için alanlarında uzman eğitmenleri bir araya getirir ve sana en pratik bilgiyi sunacağı için heyecan duyar.

5

Profesyonel Eğitimin Keyfini Sür

Eğitimlerimiz Online Eğitim Akademi denetmenleri tarafından incelenir ve belirli bir kaliteye ulaşmadan sana sunulmaz. İzlediğin eğitim setleri ile amaçlarına kısa bir sürede ulaşabilirsin.

6

Kariyerine Yön Ver

Sevdiğin alanla ilgili bir şeyler yapmak istiyorsan Online Eğitim Akademi eğitimleri ile kariyerinde farklı bir patika oluşturabilirsin.

7

En Kritik veya En Popüler Konuları Öğren

Online Eğitim Akademi'nin dinamik ve inovatif yapısı sayesinde en kritik ve en popüler konuları anında evinde, işyerinde, okulunda izleyebilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirsin. Senden gelen eğitim taleplerini dikkatle inceleyip en efektif şekilde sana sunuyoruz.

8

İlham Al

Eğitimlerimiz herkese yeni bakış açıları sunar. Uzman eğitmenlerimizin sunduğu uygulamalar, örnek dokümanlar ve pratik bilgiler seni bilgilendirir, geliştirir ve sorunlarını pratik bir biçimde çözmekle kalmaz aynı konulara farklı açılardan bakabilmeni sağlar.

9

Listeler ile Kendi Eğitim Planını Yap

Online Eğitim Akademi'nin liste özelliği sayesinde beğendiğin eğitimleri daha sonra izlemek üzere kaydedebilirsin. Böylece kendi eğitim planını oluşturarak planına uygun olarak yeni bilgiler öğrenebilirsin.

10

Birçok Alanda İhtiyaç Duyabileceğin Konuların Tamamına Sınırsız Eriş

Online Eğitim Akademi’de hayatının farklı aşamalarında karşılaşabileceğin pek çok bilgiye sınırsız erişim sağlayabilir, takıldığın konulara tekrar tekrar dönerek pekiştirebilirsin.

Telefon
WhatsApp