Onlineegitimakademi.com Ailesi olarak hedeflerimiz;

 • Toplumun her kesimine hijyen eğitimlerinin verilmesi sağlamak ve özellikle hijyen konusunda bilinçli bireylerin yetiştirilmesini sağlamaktır.
 • Özellikle okullarda hijyen eğitimlerinin ders olarak anlatılması için gerekli olan her türlü çabayı göstermek.
 • Ülkemizde hijyen eğitimlerini uluslararası düzeye getirmek için hijyen eğitmeni yetiştiren bir merkez haline gelmek.
 • Toplumumuzun her kesimine yaygın, etkin, çağdaş bir şekilde sağlığa ve insan hayatına önem veren kişi, kurum ve kamuya uluslararası standartlarda her türlü hijyen eğitimi hizmeti sunmaktır.
 • Uluslararası standartlarda hijyen hizmetlerinin ülkemize yerleştirilmesini, gelişmesini ve etkin bir şekilde yaygınlaştırılmasını sağlamak.

 

Vizyon

Onlineegitimakademi.com olarak müşterisi, çalışanı ve anlaşmalı kurumları ile birlikte ülke ekonomisine değer katmak; ticari faaliyetleri ile sadece içinde bulunduğu toplumun değil, tüm insanlık için faydalı bir kurum olmak; kaliteli, dürüst ve mükemmeliyet odaklı olmaktır.

 

Misyonumuz

Onlineegitimakademi.com olarak amacımız uzman eğitmenlerimiz ile birlikte toplumun hijyen eğitim hizmeti ihtiyaçlarını karşılayabilmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak; güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmet vermektir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirket gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

 

Değerlerimiz

Adalet: İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

İnsan Odaklılık: Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirme adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

İtibar: İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.

Gönülden Çalışmak: Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

Yenilikçilik: Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz.

Sürdürülebilirlik: Kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çevremiz için sorumlu davranırız.

 

BİZ KİMİZ?

1990’lı yılların ortalarında başladığı sektör yolculuğuna, 2010 yılından beri kendi bünyesinde kurduğu şirket ile devam eden, çağdaş, yenilikçi ve bilimin ışığında çalışan bir kuruluşuz. Bugüne kadar 10’un üzerinde eğitim kurumu açmış, başarılı bir işletme haline dönüştürmüş profesyonel bir anlayışa sahibiz. Halen çeşitli online ve örgün eğitim kurumlarına işletme ve eğitim metodolojisi hakkında danışmanlık vermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar kurduğumuz ve işlettiğimiz eğitim kurumlarının çalışma konuları şunlardır.

 • Okul Öncesi Eğitim / Anaokulu
 • İlköğretim Okulu
 • Yabancı Dil Kursları
 • Kişisel Gelişim ve İş Yönetimi Eğitimleri
 • Mesleki Eğitimler
 • Hijyen Eğitimleri
 • Özel Eğitimler

 

NE YAPIYORUZ?

Teknoloji imkanlarının gelişmesi ile birlikte bilgiye her geçen gün daha kolay ulaşıyoruz. Bu teknolojik imkanları bireysel gelişimimiz için kullanmak ve bu hizmeti güvenilir kaynaklardan almak vaz geçilemez bir gereklilik.

Güçlü kadromuz ile oluşturduğumuz video ve eğitim notları ile istediğiniz her yerden, uzaktan bağlanarak eğitiminizi almanızı sağlıyoruz. Devlet ve Özel Üniversiteler ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde e-devlet onaylı sertifika alıyor, dilerseniz uluslararası onaylı sertifikanızı da talep edebiliyorsunuz.

Aynı zamanda canlı çevrimiçi (online) dersler ile İstanbul ve Ankara illerinde yaptığımız örgün eğitimlerimize de katılım sağlayabiliyorsunuz.

Telefon
WhatsApp