0
  • Sepetiniz şu an boş

    You have no item in your shopping cart

0
  • Sepetiniz şu an boş

    You have no item in your shopping cart

Anahtar Kelime Yazınız

Uzaktan NLP Uzmanlık Eğitimi

UZaktan NLP Uzmanlığı

7/24 istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebileceğiniz

21 Videodan içeren NLP Master Trainer Valit Aslankol hocamızın Uzaktan NLP Uzmanlığı + 2 Gün Süpervizyon (opsiyonel) 16 saat örgün eğitimi içermektedir.

eğitimin dökümantasyonları ile birlikte 1,5 ayda eğitimi bitirmeniz tavsiye edilir.

Eğitimler sonunda St Clements Üniversitesi , Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği Uluslararası Kişisel Gelişim Federasyonu , Kişisel Gelişim Dünyası Akreditasyonlu Sertifika alacaklardır.

NLP’yi meslek edinmek istiyorsanız, uluslararası geçerli sertifikalı bir profesyonel olacaksınız. Satış Müzakere yapıyorsanız, alıcının alış stratejilerine göre satış yapabileceksiniz; ikna ve pazarlık gücünüz gelişecek.
Yönetici iseniz, ekibinizin herhangi bir direnç ile karşılaşmayan Kişisel performansınızı, istediğiniz anda istediğiniz düzeye çıkarabileceksiniz. Show yapıyorsanız, sahne becerilerinizi en yüksek düzeyde kullanabileceksiniz; sunumunuzu profesyonelce dizayn edebileceksiniz; dinleyicilerinizi bilinçaltı düzeyde etkileyebileceksiniz. Ebeveyn iseniz, uyumlu, kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz.İletişim sektöründenseniz, vücut dilinizi, sesinizin tonunu, en yüksek kapasitede kullanabileceksiniz ve çok kısa sürede istediği sonucu alabilen bir iletişim uzmanı olacaksınız.

Yorum Bilgileri

0
0 out of 0
0 Puanlar
5 Start 0
4 Start 0
3 Start 0
2 Start 0
1 Start 0

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu siz yapın “Uzaktan NLP Uzmanlık Eğitimi”

Süre 1,5 Ay
Seviye Başlangıç

Eğitimimizi Paylaşın